شرایط گارانتیجهت استفاده از خدمات گارانتی، همراه داشتن ضمانت نامه صادر شده از جانب شرکت فناوری رایانه ایده نگر الزامی است. بدیهی است که حفظ و نگهداری ضمانت نامه بر عهده مشتری بوده و این شرکت مسئولیتی در قبال مفقودی و یا خدشه دار شدن ضمانت نامه نخواهد داشت.

مدت اعتبار گارانتی تا تاریخ درج شده در ضمانت نامه می باشد. بدیهی است پس از اتمام اعتبار زمانی، ضمانت نامه باطل محسوب می شود.

چنانچه مشخصات درج شده در ضمانت نامه ائم از مدل و شماره سریال دستگاه با کالای مورد نظر مغایرت داشته باشد، منجربه ابطال ضمانت نامه خواهد شد.

صدمات ناشی از حوادث طبیعی و غیر مترقبه (زلزله، آتش سوزی و...)، نوسانات برق، استفاده ناصحیح و آسیب های فیزیکی، دستکاری دستگاه و همچنین آسیب های ناشی از بسته بندی نامناسب هنگام ارسال محصول، شامل ضمانت نخواهند بود.

مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات بر عهده کاربر بوده و شرکت ایده نگر هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ها نخواهد داشت.

ضمانت نامه، تنها شامل سخت افزار دستگاه می باشد و نرم افزار را در بر نمی گیرد. طبیعی است مشکلات ناشی از دستکاری Firmware دستگاه و... شامل گارانتی نخواهند بود.

مدت زمان تعمیر یا تعویض دستگاه، بسته به وضعیت موجودی آن در کشور متغیر خواهد بود و در صورت عدم موجودی قطعه یا دستگاه مورد نظر در بازار، پروسه تأمین آن زمان بر خواهد بود. همچنین امکان تعویض کالا با نمونه مشابه موجود آن در بازار نیز وجود دارد.

همواره می توانید جهت اطلاع از وضعیت ضمانت محصول خود، به بخش کنترل گارانتی مراجعه نمایید.

کنترل گارانتی

سرویس در محلحتی الامکان انجام کلیه خدمات فنی و پشتیبانی در محل دفتر مرکزی شرکت صورت می گیرد اما در صورت نیاز مشتری خدماتی همچون:

. نصب و راه اندازی
. تعویض قطعه
و ...

توسط همکاران ما در محل مشتری انجام خواهد شد.